info@fuartour.comimage
image
image

Kurumsal

Sitemiz, sektörel bazında yurt içi ve yurt dışı fuar konusunda hizmet vermeyi amaçlayan bir portaldır. Bu amaçla tüm sektörlerin yurt içi ve yurt dışındaki fuarlarını takip ederek, portföyündeki müşterilerine gerek danışmanlık,gerekse konusu ile ilgili her türlü hizmeti vermeyi sürdürmektedir.

Değerli katılımcı ve ziyaretçi müşterilerimiz, Yurt içinde ve Yurt dışında katılacak olduğunuz fuarlarda Ülkemizi,Sektörünüzü ve firmanızı en güzel şekilde temsil etmenizi dileriz.

TURSAB: 5672 FUARIST TRAVEL
Sevgi ve Saygılarımızla,

Hizmetlerimiz:

FUARİST TRAVEL

Ulusal ve Uluslar arası Fuarlar, kongreler ve diğer etkinlikler hakkında bilgi sunmak
Bu etkinlikler için Seyahat Organizasyonları,
iş Gezileri,
Tatil ve özel ilgi gezilerini,
uçak, tren bileti otel ve uçak rezervasyonları,
Vize takip işlemleri
Toplantı, seminer (meeting),
teşvik gezileri (incentive),
ulusal ve uluslararası kongre (congress)
münferit ve kurumsal özel etkinlikler

Vizyon & Misyonumuz

Ulusal ve Uluslar arası Fuarlar, kongreler ve diğer etkinlikler

01. Vizyonumuz

Sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışarak, Türk turizmine, gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli ürünleri sunmak.

02. Misyonumuz

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak, İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,

03. Hedefimiz

Hedefimiz Hizmet alanlarını genişletirken, uluslararası alanda güvenilir, kaliteli, yaratıcı, köklü, global düşünen ve lokal değerlerin bilincinde, üstlendiği her işi kültürel öğeleri de ön planda tutarak en iyi şekilde yapmaya devam etmeyi ve Turizm sektöründe Avrupa Kalite Ödülü.