Fuar Turizm | konfeksiyon-makinesi
 Fuarı Sosyal Ortamlarda Paylaşabilirsiniz.
KONFEKSİYON MAKİNESİ
  20.09 - 23.09 / TÜRKİYE - İstanbul
 
FUAR ADI KONFEKSİYON MAKİNESİ ÜLKE TÜRKİYE
SEKTÖR Tekstil ŞEHİR İstanbul
FUAR ALANI TÜYAP BAŞ. TARİH 20.09.2018
ORGANİZATOR BİTİŞ TARİHİ 23.09.2018
 TUR PAKETLERİMİZ
 FUARA AİT BİLGİLER
 
Fuar Hakkında
 
Uluslararası Konfeksiyon Makineleri, Nakış Makineleri ve Makine Yan Sanayileri Fuarı,  20-23 EYLÜL 2018’da, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da düzenleniyor. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da en önemli alıcıları katılımcı firmalar ile buluşturacak olan bu büyük organizasyon, yurtiçi ve yurtdışı sektör profesyonelleri tarafından ilgi ile bekleniyor.
 
2016 yılında alanında dünyanın "en büyüğü" olan fuar, ziyaretçilere konfeksiyon üretiminde kullanılan ürün gruplarının tamamını tek çatı altında bulma imkanı sağlıyor.
 
Lider makine üreticilerinin en yeni ürünlerini sergileyeceği Konfeksiyon Makinesi 2016, Fabric İstanbul (Kumaş, Konfeksiyon Aksesuarları ve Konfeksiyon Yan Sanayileri Fuarı) ile eş zamanlı gerçekleştirilecek olup, sinerjinin yarattığı gücün de katkısıyla rekor sayıda ziyaretçi ağırlamaya hazırlanıyor.
 
İstanbul’un en büyük fuar alanı Tüyap’ta gerçekleşecek olan Konfeksiyon Makinesi Fuarı’na hem yurtiçinden hem yurtdışından oldukça geniş bir katılımcı profili bekleniyor. Katılımcı sayısı ve profili ile düzenlendiği her yıl çıtasını bir basamak yukarı taşıyan bu büyük organizasyon, sektördeki başarısını ulusal ve uluslararası arenada bir kez daha duyurmayı hedefliyor.
 
Sektör firmalarının rekabet güçlerini arttırmalarına, yeni pazarlara ulaşmalarına büyük katkı sağlayan ve önemli yatırımlara yön veren Konfeksiyon Makinesi Fuarı, 2014 yılında toplam 67 ülkeden 40.000’in üzerinde sektör profesyonelini ağırlayarak önemli bir rekora imza atmıştı. 
 
Sektörün yeni pazarlara açılması hedefiyle uluslararası pazarlama faaliyetlerine ağırlık veren Konfeksiyon Makinesi 2014 Fuarı; küresel pazarda konfeksiyon üretiminin yoğunlaştığı bölgeler olan Azerbaycan, Bosna Hersek,  Bulgaristan, Gürcistan, Hırvatistan, İran, Kosova, Makedonya, Mısır, Özbekistan, Rusya, Sırbistan olmak üzere toplamda 12 ülkeden, Tüyap davetlisi olarak gelen profesyonel alım heyetlerini katılımcı firmalarla buluşturdu. Gelişen, değişen tüketici taleplerini karşılamak için markalaşan, teknolojik yatırımlarına hız kesmeden devam eden yerli ve yabancı katılımcı firmalar, yabancı heyetlerden gördükleri ilgiden ve kurdukları yeni uluslararası iş bağlantılarından son derece memnun kaldılar.
 
 
 FUAR HAKKINDAKİ GÖRÜŞLER
 

Sizde görüşlerinizi paylaşın..
 
© 2012 Fuar Turizm Dış. Tic. Ltd. Şti Tüm Hakları Saklıdır ANA SAYFA | HAKKIMIZDA | FUARLAR | ÇİN FUARLARI | FUAR REHBERİ | BİLET | VİZE BİLGİLERİ | OTEL | İLETİŞİM
Fuar Turizm DIŞ TİC. LTD. ŞTİ
Kurtuluş Cad. Köşe Apt. No 1 Kat:3 Daire:5
Osmanbey / Sisli / Istanbul - TR
Tel: +90 212 230 9193 pbx | Fax: +90 212 230 9195
info@fuartour.com