Fuar Turizm | emo-hannover
 Fuarı Sosyal Ortamlarda Paylaşabilirsiniz.
Emo Hannover
  16.09 - 21.09 / Almanya - Hannover
 
FUAR ADI Emo Hannover ÜLKE Almanya
SEKTÖR Mobilya ŞEHİR Hannover
FUAR ALANI Deutsche Messe Hannover BAŞ. TARİH 16.09.2019
ORGANİZATOR Verein Deutscher Werkzeugmaschinen BİTİŞ TARİHİ 21.09.2019
 TUR PAKETLERİMİZ
 FUARA AİT BİLGİLER
 
 bu sene ''üretimde zeka'' katılımcı sloganıyla kapılarını açacak. Dünyanın farklı yerlerinden katılacak üretim uzmanları, maliyetbaskısı,verimilik, çevresel etkenler ve üretim maliyeti konularında yaşanan sorunlara cevap arayacaklar. Küresel pazarda bulundukları noktayıkorumak ve de şirketlerini milletlerarası pazarda aranılan şirket ünvanına kazandırmak isteyen firma yöneticileri, fuarda yerlerini şimdiden ayırtmışdurumdalar.
Son 20 sene zarfında, dünya çapında, makine tüketiminin p oranında çogaldığı hem de üretimin yarıdan çoğunun ihraç. gönderildiğinidüşünüldüğünde, yeni çalışma imkanları kurmak isteyen türk şirketlerinin Emo Hannover 2013'e katılımları yerinde olacaktır. Küresel pazarda,sektöre ait son yenilikleri takip etmenin beraberinde, kurulacak sıfır iş baglantıları, şirketlerini uluslararası ölçekte büyütmek isteyen bütün şirketlereiçin kaçırılmaması gereken bir fırsattır.
Metal işleme sistemleri hem de makineleri hususunda dünyanın çok önemli fuarı niteliğindeki EMO 16-21 Eylül 2014  tarihleri arasında almanyanınHannover şehrinde yapılacaktır
Uluslararası metal işleme makineleri ve de teknolojileri fuarı EMO Hannover 2013'ün 120.000 çevresinde yerli ve 15.000'ün üzerinde yabancıprofesyoneli ağırlaması beklenmektedir. 270.000 m2'lik alanda kurulacak olan fuara amerika birleşik devletleri,almanya,avusturya,çin,rusya,fransa,ingiltere gibi makine üretiminde dünya lideri ülkelerinden yaklaşık 1.500 firma ürünlerini sergileyecektir. EMOfuarı'nın iki yılda bir dönüşümlü olarak Milano ve Hannover'de yapılması organizasyona olan ilgiyi sürekli arttırmaktadır.
Sektör: Makine, metal işleme ve döküm sanayi
Ana Ürün Grupları : Döküm, talaşsız şekil verme, ısıl işlem ve yüzey işlemleri, kalıplar, plastik, kauçuk, elektrik- elektronik ve endüstriyel hidrolik,dogrusal hareket sistemleri, bağlantı elemaları, basınç ölçme ve kontrol sistemleri, hortumlar, boru kesme ve şekillendirme makineleri ölçme vekontrol ekipmaları,kesici takımlar, takım çelikleri, takım tutucular, kalıp aparatları, testere bıçakları, aşındırcılar, sarf malzemeleri, kişisel güvenlikmalzemeleri, uyarı sistemleri, ilk yardım ve acil durum haberleşme ekipmaları, sac işleme makineleri, CNC takım tezgahları, presler, kaynakmakineleri, testereler, NDT cihazları, yapı, fabrika vesistem otomasyonlaro, depolama sistemleri.
Fuar Açılış saatleri : 09:00 - 18:00

 

 FUAR HAKKINDAKİ GÖRÜŞLER
 

Sizde görüşlerinizi paylaşın..
 
© 2012 Fuar Turizm Dış. Tic. Ltd. Şti Tüm Hakları Saklıdır ANA SAYFA | HAKKIMIZDA | FUARLAR | ÇİN FUARLARI | FUAR REHBERİ | BİLET | VİZE BİLGİLERİ | OTEL | İLETİŞİM
Fuar Turizm DIŞ TİC. LTD. ŞTİ
Kurtuluş Cad. Köşe Apt. No 1 Kat:3 Daire:5
Osmanbey / Sisli / Istanbul - TR
Tel: +90 212 230 9193 pbx | Fax: +90 212 230 9195
info@fuartour.com