Fuar Turizm | intermob
 Fuarı Sosyal Ortamlarda Paylaşabilirsiniz.
INTERMOB
  13.10 - 17.10 / TÜRKİYE - İstanbul
 
FUAR ADI INTERMOB ÜLKE TÜRKİYE
SEKTÖR Mobilya ŞEHİR İstanbul
FUAR ALANI TÜYAP BAŞ. TARİH 13.10.2018
ORGANİZATOR BİTİŞ TARİHİ 17.10.2018
 TUR PAKETLERİMİZ
 FUARA AİT BİLGİLER
 

AĞAÇ İŞLEME MAKİNESİ VE İNTERMOB FUARLARI BAYRAM HAVASINDA GEÇECEK

 

Tüyap’ın 32 yıllık fuarcılık deneyimi ile 13-17 EKİM 2018  tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan 27. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı ve İntermob Uluslararası Mobilya Yan Sanayii, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojileri Fuarı bayram havasında geçecek.

 

 

Pazarlama çalışmaları ile sektör hareketlenecek

25 yıldır istikrarlı bir şekilde gerçekleşen Ağaç İşleme Makinesi ve 15 yıldır düzenlenen İntermob fuarları için Tüyap, düzenli olarak yurt içi ve yurt dışı ziyaretlerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Ağaç İşleme Makinesi ve İntermob fuarlarının tanıtımı ve bilinirliğinin arttırılması için yurtiçi ofisler ile tüm yurtta ilgili kamu kurum ve kuruluşları, meslek örgütleri, üniversiteler, sivil toplum örgütleri ve medya kuruluşları gibi tüm paydaşlar ile birlikte hazırlık çalışmaları sürdürülüyor. Ağaç İşleme Makinesi ve İntermob ekibi, Anadolu’nun çeşitli noktalarında ziyaretlerine devam ediyor. Tüyap ekibinin son dönemde ziyaretlerini gerçekleştirdiği noktalar arasında Ankara, Konya, Kayseri, Mersin, Adana, Gaziantep, Kilis, Hatay, İskenderun, Bursa, İnegöl, Eskişehir, Kütahya, Uşak, İzmir, Kuşadası, Söke, Aydın, Nazilli, Denizli, Muğla, Manisa, Turgutlu, Salihli, Akhisar, Balıkesir, Bandırma, Biga, Çanakkale, Bergama, Aliağa, Niğde, Aksaray yer alıyor. Bunun yanı sıra Rusya, İran, Gürcistan, Bulgaristan, Suriye, Makedonya ve Mısır’da faaliyet gösteren 7 yurt dışı ofisi ile katılımcı ve ziyaretçi çalışmaları dünya çapında yürütülüyor.  

 

Tüyap Proje Pazarlama ekibinin Ağaç İşleme Makinesi ve İntermob fuarları odaklı doğru ziyaretçi ve katılımcı kaynaklarına ulaşmak için gerçekleştirdiği yurt dışı tanıtım çalışmaları aşağıdaki ülkeler ve kentlerde bulunan Ticaret ve Sanayi Odaları, Ticaret Odaları, Sanayi Odaları ve Ticari Müşavirlikleri ile görüşülerek gerçekleştirilmiştir. Gerçekleştirilen road show kapsamında yurt dışında; Almanya (Münich), İspanya (Madrid, Barcelona, Valencia, Sevilla, Bilbao), Rusya (Moskova, St. Petersburg), Ukrayna (Kiev), Kazakistan (Astana, Almatı), Suriye (Şam, Halep), Ürdün (Amman), Lübnan (Beyrut), İran (Tahran), B.A.E. (Dubai), Irak (Erbil, Süleymaniye, Duhok, Kerkük), Mısır (Kahire, İskenderiye), Fas (Casablanca, Rabat), Tunus (Tunis), Libya (Trablus), Yunanistan (Atina, Selanik, Rodos, Girit), İtalya (Milano, Verona, Bologna, Vicenza, Roma, Modena) ziyaret edildi.

 

Türkiye’de EUMABOIS’in desteklediği tek fuar: Ağaç İşleme Makinesi

Yabancı yatırımcıların Türkiye’ye ilgilerinin artmasına, iş ortaklıkları ve önemli alışverişsüreçlerinin başlamasına katkıda bulunan Ağaç İşleme Makinesi ve İntermob fuarları, sektörün lider ve teknolojiye önem veren katılımcılarıyla her geçen yıl daha da büyüyor. Dünya ile rekabet eden Ağaç İşleme Makinesi fuarı, her yıl olduğu gibi bu yıl da, tüm katılımcılarına ve ziyaretçilerine yeni iş olanakları yaratmayı hedefliyor. EUMABOIS Avrupa Ağaç İşleme Makine ve Ekipmanları Üreticileri Federasyonu’nun konusunda Türkiye’de desteklediği tek fuar olan Ağaç İşleme Makinesi fuarı, katılımcı şirketlerin markalaşma süreçlerine katkı sağlayan en önemli pazarlama platformu olma özelliğini taşıyor. Bu yıl EUMABOIS, her yıl gerçekleştirdiği geleneksel buluşma toplantısını da Ağaç İşleme Makinesi ve İntermob fuarlarında gerçekleştirecek.

 

 FUAR HAKKINDAKİ GÖRÜŞLER
 

Sizde görüşlerinizi paylaşın..
 
© 2012 Fuar Turizm Dış. Tic. Ltd. Şti Tüm Hakları Saklıdır ANA SAYFA | HAKKIMIZDA | FUARLAR | ÇİN FUARLARI | FUAR REHBERİ | BİLET | VİZE BİLGİLERİ | OTEL | İLETİŞİM
Fuar Turizm DIŞ TİC. LTD. ŞTİ
Kurtuluş Cad. Köşe Apt. No 1 Kat:3 Daire:5
Osmanbey / Sisli / Istanbul - TR
Tel: +90 212 230 9193 pbx | Fax: +90 212 230 9195
info@fuartour.com